Marketingová strategie

Pomůžeme vám vytvořit marketingovou strategii, která bude odrazem vašich podnikových cílů a hodnot. Zaměříme se na hloubkovou analýzu trhu a identifikaci vaší cílové skupiny, abychom vytvořili marketingové kampaně, které osloví správné lidi správným způsobem.

Brand

Společně vybudujeme váš brand. Definujeme jádro vašeho podnikání – jeho hodnoty, misi a vizi, abychom zajistili silnou pozici na trhu. Vytvoříme pro vás vizuální identitu, která bude věrně prezentovat charakter vaší společnosti. Od loga po firemní barvy, vše bude tvořit soudržný a poutavý vizuální příběh. Připravíme efektivní marketingové kampaně s využitím nejmodernějších digitálních nástrojů a sociálních médií.

Online marketing

Online marketing představuje širokou škálu strategií umožňující propagaci vašich produktů nebo služeb. Vstupte s námi do světa online marketingu, dnes už nezbytného nástroje pro maximalizaci úspěchu vašeho podnikání.

– SEO
– Obsahový marketing
– Reklama
– Sociální sítě
– Tvorba stránek

Offline marketing

Offline marketing představuje soubor osvědčených marketingových metod, které poskytují možnost vaší značce komunikovat s veřejností prostřednictvím hmatatelných a vizuálních médií. Rozšířte vaše reklamní možnosti a zvyšte viditelnost vaší značky.

– Billboardy a plakáty
– Letáky
– Reklamní předměty